رای به سایت :
2480
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج مالک اشتر
شنبه 04 اسفند 1397 -
فراخوان نخستین جشنواره وبلاگ‌نویسی سبک زندگی اسلامی ایرانی
فراخوان نخستین جشنواره وبلاگ‌نویسی سبک زندگی اسلامی ایرانی

آغاز ثبت‌نام نخستین جشنواره «وبلاگ‌نویسی سبک زندگی اسلامی ایرانی» با هدف ترویج فرهنگ اسلام ومعنویات مقام معظم رهبری(مد ظله العالی).
calendar
تاریخ : پنجشنبه 10 بهمن
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش خبرنگار قسم مالک اشتر؛فتحی مسئول تولیدات دیجیتال قرارگاه  فضای مجازی ناحیه مالک اشترخبر از برگزاری نخستین جشنواره «وبلاگ‌نویسی سبک زندگی اسلامی ایرانی ترویج فرهنگ اسلام ومعنویات مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) خبر داد و گفت:

ثبت نام وبلاگ‌ها در این جشنواره از امروز (یکشنبه، 22 دیماه) آغاز می‌شود و تا 10 اسفندماه ادامه دارد، نتایج اولیه نیز 12 اسفندماه و نتایج نهایی 16 اسفندماه همزمان با سالروز ولادت حضرت زینب(س) اعلام خواهد شد. وی افزود: 20 وبلاگ برتر از سوی هیأت داوران به‌عنوان برگزیدگان مرحله نخست انتخاب می‌شوند و سپس 10 وبلاگ برتر نهایی با نظریه داوران مشخص و مورد تقدیر قرار می‌گیرند.

فتحی گفت: شرکت‌کنندگان می‌توانند از تمام قالب‌های رایج نوشتاری مانند دل‌نوشته‌ها، خاطرات، یادداشت روزانه، مقاله، قطعات ادبی، شعر و عکس و… به‌طور مجزا استفاده و برای هر بخش، امتیاز جداگانه‌ای دریافت کنند. وی با بیان این که تمام مراحل این جشنواره به‌صورت اینترنتی انجام می‌شود، افزود: شرکت در این جشنواره محدودیت سنی ندارد و آثار به‌صورت گروهی نیز پذیرفته می‌شود.

 وی از اعطای امتیاز ویژه به وبلاگ‌های تخصصی سبک زندگی خبر داد و اظهار کرد: محدودیتی در ثبت نام بیش از یک وبلاگ وجود ندارد و علاقه مندان می توانند برای شرکت در جشنواره، پس از ساخت وبلاگ برای ثبت نام آدرس وبلاگ و یا پیوند را برای ما به ایمیل زیر ارسال نمایند.

E-mail:malikashtar@ghasam.ir

فتحی مسئول تولیدات دیجیتال قرارگاه  فضای مجازی ناحیه مالک اشتر تصریح کرد: وبلاگ‌نویسانی که قبلا در این پایگاه ثبت نام کرده‌اند، نیازی به ثبت نام دوباره ندارند.

وی تبلیغ و ترویج فرهنگ و سبک زندگی ائمه معصومین (ع)سبک زندگی ایرانی اسلامی در محیط رسانه‌های دیجیتالی و اینترنت، تشویق و ترغیب وبلاگ‌نویسان و فعالان اینترنتی به فعالیت در این حوزهٔ وگسترش فرهنگ زندگی اسلامی در عرصهٔ رسانه‌ای و اینترنتی را از جمله اهداف کلی طرح «وبلاگ‌نویسی سبک زندگی اسلامی ایرانی»برشمرد.

علیرضا فتحی ، همچنین معرفی استعدادها و فعالان گمنام رسانه‌ای کشور در زمینه سبک زندگی اسلامی ایرانی و اهل بیت (ع)، ایجاد فضایی برای خلاقیت میان نسل جوان در تولید محتوای ارزشی، کادرسازی رسانه‌ای در موضوع سبک زندگی و برقراری ارتباط میان فعالان اینترنتی و تقویت پویایی جامعه رسانه‌ای و اینترنتی در حوزهٔ سبک زندگی را از دیگر اهداف کلی طرح «وبلاگ‌نویسی سبک زندگی اسلامی ایرانی»اعلام کرد.