رای به سایت :
2482
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج مالک اشتر
سه شنبه 31 ارديبهشت 1398 -
اعزام ششمین تیم‌ جهادی به مناطق زلزله زده کرمانشاه
مسئول قرارگاه سازندگی ناحیه مالک اشتر؛

اعزام ششمین تیم‌ جهادی به مناطق زلزله زده کرمانشاه

جمعی از خادمین بسیج سازندگی ناحیه مالک اشتر بطور خودجوش برای کمک رسانی به مردم کرمانشاه برنامه ریزی کرده اند و بلافاصله بعد از هماهنگی های لازم با قرارگاه سازندگی ناحیه مالک اشتر در روستای شمشیر داره رشیدکار خود را شروع...
calendar
تاریخ : 1397/03/13 - 11:57
3
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج مالک اشتر ،قاسم فیضی مسئول قرارگاه سازندگی و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مالک اشترگفت:جمعی از خادمین بسیج سازندگی ناحیه مالک اشتر بطور خودجوش  برای کمک رسانی به مردم کرمانشاه برنامه ریزی کرده اند و بلافاصله بعد از هماهنگی های لازم با قرارگاه سازندگی ناحیه مالک اشتر در روستای شمشیر داره رشیدکار خود را شروع کردند.

وی ادامه داد: بحمدلله با کمک های عزیزان بسیجی، مردم و  خیرین عزیز مبالغی جمع آوری شده است که باعث پیشرفت قابل توجهی در بازسازی خانه های محرومین و مستضعفین روستای شمشیر داره رشید شده است.

  قابل ذکر است ناحیه مقاومت بسیج مالک اشتر قرارگاه بازسازی و کمک رسانی در روستای شمشیر دار رشید ایجاد نموده است که در همین راستای تاکنون  خدمات  ارزنده ای از قبیل دارویی ، روانشناس و روانپزشک ، فنی، خدماتی ، روحانی وارائه برنامه های فرهنگی و خدمات اجتماعی به  اهالی این روستا داشته است.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 445مطالب مرتبط