رای به سایت :
2480
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج مالک اشتر
پنجشنبه 02 اسفند 1397 -
 روز قدس روز اتحاد و همبستگی مسلمانان است
دعوت فرمانده ناحیه مالک اشتر از مردم برای شرکت در راه‌پیمایی روز قدس؛

روز قدس روز اتحاد و همبستگی مسلمانان است

روز قدس روز اتحاد و همبستگی مسلمانان است در این روز مردم با اتحاد خود و راهپیمایی های ضد استکباری خود مشت محکمی بر دهان دشمنان اسلام و آمریکا خواهند زد .
calendar
تاریخ : 1397/03/17 - 12:12
3
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج مالک اشتر ، قاسم فیضی فرمانده ناحیه مالک اشتر ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت امیرالمومنین علی (ع)با صدور اطلاعیه‌ای از بسیجیان و اهالی محترم منطقه 15 تهران دعوت کرد که در مراسم راهپیمایی روز قدس شرکت کنند.

وی گفت:امروز باگذشت هفت دهـه اشـغالگـری سـرزمینهای فلسـطیـنی توسط صهیونیسـت ها و با حمایت دولت مستکبر آمریکا  جنگی دیگر را علیه ملت مظلوم فلسطین و همه مسلمانان و آزادگان جهان آغاز کرده است .

فیضی با اشاره به اهمیت روز قدس برای دفاع از حق مردم مظلوم فلسطین گفت : روز قدس روز اتحاد و همبستگی مسلمانان است در این روز مردم با اتحاد خود و راهپیمایی های ضد استکباری خود مشت محکمی بر دهان دشمنان اسلام و آمریکا خواهند زد .

فرمانده ناحیه مالک اشتر افزود : یقینا مردم همپای مسئولان در راهپیمایی روز قدس شرکت می کنند و برگ زرین دیگری بر افتخارات این مرز بوم می افزایند .

امسال به لطف و عنایت الهی ' امت بزرگ رسول الله'، در پیروی از آموزه های جاودان امام راحل «رحمه الله» و لبیک به دعوت مقام معظم رهبری «مد ظله العالی»، در روز جمعۀ این هفته، ( ۱۸ خــرداد ماه، مصادف با ۲۳ رمضان المبارک) که روز جهانی قدس است؛ با شعار محوری امسال «پیروزی جبهۀ مقاومت، شکست فتنۀ آمریکایی ـ صهیونیستی، عزم ملت فلسطین برای بازگشت» در خیزشی عظیم در کنار 'جبهۀ بزرگ مقاومت و بیداری اسلامی' و در حمایت از مردم مظلوم و بی گناه وآوارگان بی پناه فلسطین مقاوم، علیه ظلم و خشونت و اشغالگری رژیم غاصب صهیونیستی فریاد آزادی، استقلال، حقانیت و مظلومیت سر می دهد و دوشادوش برادران دینی خود در نوار غزه و کرانه باختری رود اردن و جای جای فلسطین قهرمان و دیگر آزادگان جهان، با ظلم و کفر دجالان سفاک صهیونیست به مبارزه بر می خیزد.

وعدۀ بسیحیان منطقه 15 تهران و مردم روزه داران اسـتکبارسـتیز ایران اسلامی، جمعــه هـجـدهـم خــرداد ماه در میدان فردوسی به سمت میعادگاه نماز جمعه، دانشگاه تهران خواهد بود.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 445مطالب مرتبط