رای به سایت :
2480
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج مالک اشتر
چهارشنبه 01 اسفند 1397 -
همایش افزایش جمعیت و  تجلیل از مادران جوان دارای 3 فرزند برگزار شد.
همایش افزایش جمعیت و تجلیل از مادران جوان دارای 3 فرزند برگزار شد.

با هدف ترویج افزایش جمعیت همایش مردمی ازدیاد جمعیت در ناحیه مقاومت بسیج مالک اشتر برگزار شد.
calendar
تاریخ : 1397/03/22 - 12:20
6
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج مالک اشتر ،همایش ازدیاد جمعیت،با هدف افزایش جمعیت و  تجلیل از مادران جوان دارای سه فرزند صبح روز گذشته در سالن عترت برگزار شد.

این برنامه باحضور سرگرد فیضی فرمانده ناحیه،خانم مهماندوست مسئول بسیج جامعه زنان ناحیه و باحضور جمعی از فرماندهان حوزه،پایگاه وکلیه شعب رده های مقاومت برای نخستین بار، جهت تجلیل از مادران جوان دارای 3فرزند و تشویق این مادران نمونه برگزار گردید.

سخنران این مراسم حجت الاسلام عظیمی مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مالک اشتر،با اشاره به کاهش نرخ جمعیت در سال های اخیر،اظهار کرد:تک فرزندی و کاهش جمعیت آینده کشورمان را به خطرمی اندازد و افزایش سن جمعیت مشکلات زیادی را برایمان به دنبال خواهد داشت.

وی با اشاره به ایات قرآن کریم پیرامون اهمیت ازدیاد نسل و اشاره به بیانات مقام معظم رهبری و توطئه غرب در براندازی نسل و تغیر سبک زندگی اسلامی ایرانی و جایگزینی و هم زیستی با حیوانات به جای تولید نسل بیان داشت:متاسفانه امروزه در کشور ما عقاید غربی در زندگی ها رخنه کرده و باعث تغییرات اساسی در شیوه زندگی آنان شده است.

در پایان حجت الاسلام عظیمی  افزودند:جوانان ما باید به تشکیل خانواده و تولید نسل اهمیت ویژه ای داده و خانواده ها می بایست در این راه فرزندان خود را حمایت نمایند.  

در پایان این برنامه از مادران جوان دارای3 فرزند  با اهدای هدایا تقدیر و تشکر بعمل آمد.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 815


tags
   خبر قسم        خبر قسم        سایر محتوا قسم        ناحیه مقاومت بسیج مالک اشتر        منطقه 15        محله اتابک        افزایش جمعیت        همایش        ازدیاد نسل                            

مطالب مرتبط