رای به سایت :
2480
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج مالک اشتر
چهارشنبه 01 اسفند 1397 -
با هدف ترویج افزایش جمعیت همایش مردمی ازدیاد جمعیت در ناحیه مقاومت بسیج مالک اشتر برگزار شد.
با هدف ترویج افزایش جمعیت همایش مردمی ازدیاد جمعیت در ناحیه مقاومت بسیج مالک اشتر برگزار شد.

باشروع حرکت جدید در کشور و تشویق جامعه به ویژه مادران به افزایش باروری و ازدیاد جمعیت بسیج جامعه زنان ناحیه مالک اشتر فعالیت های تبلیغی خود را در این زمینه آغاز کرد.
calendar
تاریخ : 1397/03/23 - 12:09
5
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج مالک اشتر ،باشروع حرکت جدید در کشور و تشویق جامعه به ویژه مادران به افزایش باروری و ازدیاد جمعیت بسیج جامعه زنان ناحیه مالک اشتر فعالیت های تبلیغی خود را در این زمینه آغاز کرد.

نخستین همایش ازدیاد جمعیت با حضور خواهران بسیجی ناحیه مقاومت مالک اشتر و مادرانی که اقدام به فرزند آوری نموده بودند،برگزار شد.قابل ذکر است قاسم فیضی فرمانده ناحیه مالک اشتر در حاشیه برگزاری این مراسم با تاکید بر لزوم توجه به فرامین مقام معظم رهبری درخصوص افزایش  جمعیت ایران  یادآور شد:اصل حرکت خواهران بسیج اطاعت از رهبری و حمایت از آیین مقدس اسلام و ایران بوده است.

وی عنوان کرد:باشروع طرح ابلاغ  افزایش جمعیت به سراغ خواص ،مادران و خواهران بسیجی رفتیم تا آنها نیز بتوانند در مرحله نخست با اثرگذاری بهتر در جامعه این روند را ادامه دهند.

وی با هشدار در عدم توجه مردم به کاهش جمعیت در ایران افزود:با از دست دادن فرصت ها روزی شاهد جمعیت پیر در کشور خواهیم بود.

فیضی خاطرنشان شد:اگر امروز حرکتی در کشور به سمت ازدیاد جمعیت برداشته می شود در واقع توجه به فرامین خداوند در قرآن است.

وی تصریح کرد:اقدام به فرزندآوری می تواند آینده کشور را تامین کند که البته در کنار این فرصت در افزایش جمعیت و تربیت نباید مقوله اقتصاد را نیز نادیده گرفت.

گفتنی است در پایان این همایش از مادرانی که به فرمان رهبر خود لبیک گفته و اقدام به فرزندآوری نموده بودند تجلیل به عمل آمد.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 815


tags
   خبر قسم        خبر قسم        مصاحبه قسم        ناحیه مقاومت بسیج مالک اشتر        منطقه 15        محله اتابک        ازدیاد جمعیت        همایش                                    

مطالب مرتبط