رای به سایت :
298
محبوب
حوزه 329 قمربنی هاشم (ع)
ناحیه مقاومت بسیج مالک اشتر
چهارشنبه 01 خرداد 1398 -
آخوندی خود را برای استیضاح آماده کند
در گفتگو با عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس:

آخوندی خود را برای استیضاح آماده کند

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: وزیر راه و شهرسازی تا بحال اشتباهات متعددی همچون توقف مسکن مهر را انجام داده است، با توجه به اتفاقات امروز با استیضاح آخوندی موافق هستم.
calendar
تاریخ : 1393/05/20 - 08:39
0
محبوب  
رای به خبر :

عزیز اکبریان عضور کمیسیون صنایع و معادن مجلس در خصوص سانحه سقوط هواپیمای مسافربری که صبح امروز(یکشنبه 19 مرداد ماه) در فرودگاه مهرآباد اتفاق افتاد گفت: وزارت راه و شهرسازی دولت یازدهم نشان داده است که وزارتخانه پویا و فعالی نیست و نمی تواند از پس مسئولیت های خود برآید.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس ادامه داد: سقوط دردناک هواپیمای مسافربری و کشته شدن مسافران آن و هم چنین خارج شدن قطار تهران- مشهد از ریل بیانگر ضعف مسئولیتی در این وزارتخانه می باشد که مجلس به شدت با آن برخورد خواهد کرد.

وی با بیان اینکه هواپیمای  آنتونف۱۴۰که صبح امروز دچار سانحه هوایی شد دارای استاندارد های لازم نبوده است افزود: اینکه یک وسیله نقلیه هوایی استاندارد های لازم جهت فعالیت در آسمان کشورمان را ندارد و اقدام به پرواز می کند بیانگر نبود نظارت کافی از سوی وزارت راه و شهر سازی است.

اکبریان در پایان با بیان اینکه اعضای کمیسیون عمران را در رسیدن به نتیجه ای مطلوب یاری می کنیم اظهار کرد: وزیر راه و شهرسازی تا بحال اشتباهات متعددی همچون توقف مسکن مهر را انجام داده است، با توجه به اتفاقات امروز با استیضاح آخوندی موافق هستم.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 949


tags
   وزارت راه        حوزه 329 قمربنی هاشم(ع)        هواپیما        سقوط        مجلس        آخوندی    

مطالب مرتبط
Reply
no
0
yes
0
حسنی
1393/05/20 - 11:41
استیضاح کنید و بعد از آن الزام کنید که وزارت راه از شهرسازی تفکیک شود تا اوضاع این چنین فاجعه بار باقی نماند.