رای به سایت :
298
محبوب
حوزه 329 قمربنی هاشم (ع)
ناحیه مقاومت بسیج مالک اشتر
دوشنبه 01 بهمن 1397 -
بیانیه حوزه 329 در حضور مردم در راه پیمایی روزقدس
بیانیه قدس/

بیانیه حوزه 329 در حضور مردم در راه پیمایی روزقدس

روابط عمومی حوزه 329 در در تقریب روز جهانی قدس از مردم تهران تقاضا کرد که در این مراسم شرکت کنند
calendar
تاریخ : 1397/03/16 - 22:47
2
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از حوزه 329 قمربنی هاشم (ع)  ناحیه مقاومت بسیج مالک اشتر ،

حوزه مقاومت بسیج 329 دراین بیانیه گفت:یکی از تدابیر حکیمانه امام خمینی (ره) همین است که برای فراموش‌نشدن مسئله قدس آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را به نام روز جهانی قدس نام‌گذاری کردند تا این که همه ساله در سراسر جهان و به‌ویژه در میان ملت‌های عربی و اسلامی مسئله قدس و حمایت از آن گرامی داشته شود.

وی افزود:  امروزه به برکت روز جهانی قدس، چهره استعمارگران و استکبار جهانی برای همه ملت‌ها آشکار شده و ترفندهای صهیونیست‌ها با هدف ایجاد بحران و تنش در منطقه برای به حاشیه کشاندن مسئله فلسطین اثری ندارد، گویا که این مسئله همیشه زنده و تازه است به‌ویژه که مسئله قدس و بیت‌المقدس به عنوان قبله نخست مسلمانان ریشه در اعتقادات امت اسلام دارد.

وی در ادامه اقدام برخی کشورهای عربی از جمله عربستان با رژیم صهیونیستی در عادی‌سازی روابط با اسرائیل را نوعی خیانت به همه ملت‌های صلح‌طلب و مخالف با قوانین حقوق بشری دانست و گفت: رژیمی که غاصب و اشغالگر است، همیشه محکوم بوده و خواهد بود، اما باید گفت که اسرائیل و همراهانش هر چقدر تلاش کنند سودی نخواهند برد و زمان به ضرر آن‌ها ورق خواهد خورد و این حمایت‌های مردمی در سراسر جهان از ملت مظلوم فلسطین عاقبت سبب خواهد شد که اسرائیل اشغال سرزمین‌های فلسطین را از دست بدهد.

ایشان تصریح کرد: ایران همیشه با استعمارگران و اشغالگران صهیونیست مبارزه کرده و الحمدلله همیشه با تدابیر حکیمانه رهبری فرزانه و حمایت‌های ملت از مردم بی‌دفاع  فلسطین، توطئه‌های آن‌ها را بر ملا کرده است، به طوری که امروزه الحمدلله جمهوری اسلامی ایران به‌عنوان یکی از قدرت‌های بی‌رقیب منطقه در مقابل هر نوع متجاوز مقتدرانه یستاده است.

وی افزود: این مسئله قدرت‌های چپاولگر را نگران کرده است، بنابراین ترفند ایران‌هراسی را با هدف تضعیف ایران و جداکردن ملت‌های همراه و همسو با ایران را در پیش گرفته‌اند، اما ایران و ملت‌های دوست و همراه، هوشیارتر از این هستند که فریب این گونه نقشه ها را بخورند.

در این بیانیه از درباره نقش امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب در عدم فراموشی مسئله فلسطین در نزد مسلمانان و عرب‌ها گفت: روز قدس روز دعوت از مسلمانان برای توجه به فلسطین و نزدیک‌شدن صفوف آن‌ها درمقابل هر نوع قدرت متجاوز و غاصب است و مسئله آزادی قدس شریف از یوغ اشغالگران صهیونیستی از آرمان‌های امام خمینی (ره) بوده است.                 

وی تأکید کرد: یکی از اهداف و اصول انقلاب اسلامی ایران پس از پیروزی، حمایت و پشتیبانی از ملت مظلوم فلسطین بوده و امام خمینی(ره) با طرح روز جهانی قدس خیلی از ملت‌های دیگر را نیز در همین راستا همراه نمودند.

وی اظهار کرد: مقام معظم رهبری با ادامه راه امام خمینی (ره) و زنده نگه‌داشتن و جلوگیری از به حاشیه رفتن روز جهانی قدس، مسئله فلسطین را از اولویت‌های مهم امت اسلام قرار داد.

 


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 18830مطالب مرتبط