رای به سایت :
6913
محبوب
حوزه 331 محمدبن عبدالله (ص)
ناحیه مقاومت بسیج مالک اشتر
چهارشنبه 04 ارديبهشت 1398 -
فرمانده محترم حوزه مقاومت بسیج 331 محمدبن عبدالله:
مصاحبه/

فرمانده محترم حوزه مقاومت بسیج 331 محمدبن عبدالله:

بیش از 250 نفر از بسیجیان حوزه مقاومت بسیج 331 محمدبن عبدالله (ص) به راهیان نور جنوب کشور اعزام خواهد شد.
calendar
تاریخ : 1396/12/20 - 18:28
8
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از حوزه 331 محمدبن عبدالله (ص)  ناحیه مقاومت بسیج مالک اشتر ،

فرماندهی محترم حوزه مقاومت بسیج 331 محمدبن عبدالله (ص) برادر بسیجی محمدرضا کلهر  در گفتگو با خبرنگار قسم با اشاره به اعزام کاروان راهیان نور به مناطق جنوب کشور حماسه ای فرهنگی است، گفت: اردوی راهیان نور امسال مثل سال های پیش گامی بسیار بلند در زمینه حماسه آفرینی های رزمندگان و شهدای دوران هشت سال دفاع مقدس است و امروز بسیجیان ما به همراهی رزمندگان اسلام می خواهند حماسه ساز جبهه فرهنگی دیگری باشند.

وی در ادامه افزود: اردوهای راهیان نور همه ساله در اسفندماه با هدف ایجاد روحیه خودباوری، آشنایی با فرهنگ ایثار، جهاد، مقاومت و شهادت و آشنایی با واقعیت ها و دستاوردهای دوران دفاع مقدس برگزار می شود.

فرمانده حوزه 331 محمدبن عبدالله  با اشاره به اعزام پیش از 250 نفر از بسیجیان  به مناطق عملیاتی جنوب کشور اظهار کرد: در اسفند ماه سال جاری بیش از 250 نفر از بسیجیان به صورت مجزا به سفرهای راهیان نورجنوب کشور اعزام خواهند شد.

فرمانده حوزه 331 محمدبن عبدالله (ص)  در پایان با اشاره به ترویج فرهنگ ناب دفاع مقدس به عموم ملت به خصوص بسیجیان این مرزو بوم اظهار کرد: تجربه ثابت کرده سفرهای معنوی به مناطق عملیاتی در قالب اردوی راهیان نور، بهترین روش برای ترویج فرهنگ ناب دفاع مقدس است.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 5957
حسین کلهرمطالب مرتبط