رای به سایت :
6913
محبوب
حوزه 331 محمدبن عبدالله (ص)
ناحیه مقاومت بسیج مالک اشتر
چهارشنبه 04 ارديبهشت 1398 -
عملیات مرصاد اوج توحش منافقین بود
فرمانده حوزه 331 محمدبن عبدالله (ص):

عملیات مرصاد اوج توحش منافقین بود

فرمانده حوزه 331 محمدبن عبدالله (ص) با بیان اینکه منافقین همیشه در توهم به سر می برند، گفت: آنها گمان می کردند که طی 48 ساعت به تهران می رسند و در این راه جنایت های فراوانی مرتکب شدند و عملیات مرصاد اوج توحش آنان بود.
calendar
تاریخ : 1397/05/05 - 20:46
1
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از حوزه 331 محمدبن عبدالله (ص)  ناحیه مقاومت بسیج مالک اشتر ،

فرمانده حوزه 331 محمدبن عبدالله(ص) برادر بسیجی محمدرضا کلهر به مناسبت سالروز عملیات غرور آفرین مرصاد با خبرنگار قسم مصاحبه کردند  ایشان فرمودند:

بعد از پذیرش قطعنامه 598 از سوی ایران، دشمن خیال می کرد می تواند به راحتی ما را شکست دهد، برای همین دوباره به مرزها هجوم آورد و یکی از مهمترین محورها را به منافقین سپرد.وی با بیان اینکه منافقین همیشه در توهم به سر می برند، بیان داشت: آنها گمان می کردند که طی 48 ساعت به تهران می رسند و در این راه جنایت های فراوانی مرتکب شدند. عملیات مرصاد اوج توحش آنان بود. آنها با تیربارها و تانک ها وارد هر شهر، روستا یا منطقه ای می شدند، کشتار به راه می انداختند و در این راه از هیچ جنایتی حتی کشتار بیماران و مجروحان در بیمارستان فروگذار نکردند.کلهر با اشاره به رشادت های فرزندان ایران و انقلاب در این عملیات، اذعان کرد: در تنگه مرصاد که قبلاً به نام چهار زبر معروف بود، رزمندگان اسلام و به خصوص نیروی هوایی و هوانیروز از خود رشادت های بسیاری نشان دادند و مواضع و تجهیزات دشمن را بمباران کردند. منافقین وقتی به تنگه مرصاد رسیدند، با هوشیاری امام خمینی (ره) و مردم، همچنین بسیج دوباره مردمی، زمینگیر شدند و تنها راه چاره را در فرار دیدند. بسیاری از منافقین در این عملیات به درک واصل شدند و خسارت های بسیاری به آنان وارد شد.فرمانده حوزه 331  محمدبن عبدالله (ص) در پایان با بیان اینکه منافقین همواره به مردم و حتی خودشان خیانت می کنند، تصریح کرد: این کروهگ ظالم، تنها از طریق کشتار می خواست به اهداف خود برسد؛ همانند آنچه که در مورد داعش و بسیاری از گروه های تکفیری- صهیونیستی می بینیم، آنها هم همین خط مشی را دنبال می کنند؛ ولی سرانجام همه این گروه ها نابودی است و روزی مردم به واقعیت پشت پرده این گروه های تروریستی پی خواهند برد که در آن موقع دیگر هیچ جایگاهی در بین مردم نخواهند داشت.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 5957
حسین کلهرمطالب مرتبط