رای به سایت :
2482
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج مالک اشتر
پنجشنبه 02 خرداد 1398 -
نقش آفرینی بسیجیان ناحیه مالک اشتر در منطق زلزله زده کرمانشاه
مسئول قرارگاه سازندگی ناحیه مالک اشتر؛

نقش آفرینی بسیجیان ناحیه مالک اشتر در منطق زلزله زده کرمانشاه

بسیجیان ناحیه مالک اشتر از نخستین روزهای پس از زلزله با حضور در منطقه توانستندبه فراخور توانمندی خود در امدادرسانی به زلزله زدگان نقش آفرینی کنند.
calendar
تاریخ : 1397/03/01 - 08:15
6
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج مالک اشتر ،بسیجیان ناحیه مالک اشتر از نخستین روزهای پس از زلزله با حضور در منطقه توانستندبه فراخور توانمندی خود در امدادرسانی به زلزله زدگان نقش آفرینی کنند.

قاسم فیضی مسئول قرارگاه سازندگی ناحیه مالک اشتر با اشاره به حضور داوطلبانه متخصصین بسیجی در امدادرسانی به مناطق زلزله زده کرمانشاه و روستای شمشیره سرپل ذهاب اظهار داشت: ناحیه مالک اشتر در راستای ارائه خدمات سازنده و باکیفیت اقدام به استقرار قرارگاه سازندگی در روستای شمشیره سرپل ذهاب نموده و در همین راستا تیم های جهادی مختلف متشکل از جهادگران بسیجی به منطقه اعزام شده اند.

وی در ادامه در خصوص جمع آوری کمک های خیرین توسط پایگاه های مقاومت بسیج این ناحیه خبر داد و گفت:اهالی منطقه 15 تهران همیشه در صحنه های انقلاب اسلامی حضور داشته و دارند و این بار نیزبا کمک های نقدی خود ثابت کردند که حامی محرومین و مستضعفان هستند بحمدلله با کمک های خیرین عزیزتعداد قابل توجهی از خانه های آسیب دیده بازسازی شد.
 
وی در پایان با تقدیر و تشکر از همه عزیزان که یار و یاور این قرارگاه در بازسازی مناطق زلزله زده کرمانشاه هستند از مردم درخواست داشت تا این قرارگاه را از حمایت مالی خودشان محروم نکنند.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 445مطالب مرتبط