پایگاه مقاومت بسیج سلیمه
 
پنجشنبه 02 اسفند 1397 -

رای به سایت :
38
محبوب
صفحه نخست ›› عکس خبری ›› حوزه 322 حضرت طاهره (س) ›› پایگاه مقاومت بسیج سلیمه
0
محبوب  
رای به خبر :
تصادف مرگبار اتوبوس و تانکر سوخت در سنندج
تصادف مرگبار اتوبوس و تانکر سوخت در سنندج

یک تانکر حامل نفت با یک دستگاه اتوبوس مسافربری سنندج- تهران در بلوار دکتر حسینی سنندج برخورد و منجر به آتش سوزی اتوبوس حامل مسافران شد.
calendar
تاریخ : 1397/04/20 - 23:26

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج سلیمه   حوزه 322 حضرت طاهره (س)  ناحیه مقاومت بسیج مالک اشتر ،تصادف شدید شب گذشته در شهر سنندج 18 نفر کشته و مصدوم برجا گذاشت.

هیرش رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: یک تانکر حامل نفت با یک دستگاه اتوبوس مسافربری سنندج- تهران در بلوار دکتر حسینی سنندج برخورد و منجر به آتش سوزی اتوبوس حامل مسافران شد.

وی افزود: طبق آمار فعلی، این حادثه 18 نفر کشته و مصدوم برجا گذاشت که از این تعداد 11 نفر فوت و 7 نفر مصدوم شده , مصدومان در مراکز درمانی شهر سنندج بستری شده‌اند. از 7 نفر مصدوم شده 3 نفر مربوط خودروهای اطراف حادثه و 4 نفر هم مربوط به اتوبوس بوده است.

وی خاطرنشان کرد: مقصر اصلی این حادثه تلخ فعلا مشخص نیست.

به گفته شاهدان عینی فاجعه بسیار عمیق بوده و چندین خودروی سواری نیز در این تصادف مرگبار دچار حادثه شده‌اند، همچنین گزارش شده است تجمع گسترده مردم عملیات امداد رسانی را با مشکل مواجه کرده است. طی دو روز گذشته این دومین مورد از آتش سوزی اتوبوس در سنندج بوده است

 


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 6554


tags
   خبر قسم        خبر قسم        مصاحبه قسم        پایگاه مقاومت بسیج سلیمه        منطقه 15        محله شوش        تصادف        سنندج    

مطالب مرتبط