پایگاه مقاومت بسیج حضرت زینب (س)
 
چهارشنبه 07 فروردين 1398 -

رای به سایت :
56
محبوب
صفحه نخست ›› سایر محتوای عکس ›› حوزه 340 ریحانه النبی (س) ›› پایگاه مقاومت بسیج حضرت زینب (س)
0
محبوب  
رای به خبر :
حجاب یعنی وقار فاطمه (س)
حجاب یعنی وقار فاطمه (س)

گل عفاف در بوستان حجاب می روید و عطر پاکی وجود زنان محجبه را قیمتی می کند.
calendar
تاریخ : 1397/04/21 - 22:36

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج حضرت زینب (س)  حوزه 340 ریحانه النبی (س)  ناحیه مقاومت بسیج مالک اشتر ،

 

فاطمه -سلام الله علیها – خیر ونیکی زن را در این می داند که نه به نا محرم نظر اندازد و نه در معرض دید آنان قرار گیرد  یعنی در پوششی باشد که چشم نا محرم به او نیفتد . 

ای زنان جامعه ! لحظه ای بیندیشید  شما عزت و شرف و عظمت انسانی خویش را در چه چیز می بینید  ؟ می دانید که فر هنگ مبتذل غرب با چه ترفندی شخصیت حقیقی انسانی و عقلانی شما را گرفته و شما را وسیله ی دست هوسبازان  شهوت پرست قرار داده و عظمت شما را قربانی    بازار یابی  فروش کالا  و سود و منافع مادی خویش  کرده است  و با  کشتن روح معنویت  ‘غیرت   ‘عفت  و پاکدامنی شما را به صورت مرده ای متحرک در آورده است که بی اراده در گنداب هر نوع پلیدی می افتد . 

    آیا دلخوش هستید به این که با آرایش و زیور ‘ اندام خویش را در معرض دید هوسبازان قرار دهید  ‘ به ما بگویید  این عمل به شما چه عظمتی می دهد و زمینه ی کدام صفت انسانی را در شما ایجاد می کند  ؟ آیا برهنه بودن  سر و گردن و لباسهای تنگ  و نازک پوشیدن و با عشوه و ناز و کرشمه در کوچه و خیابان راه رفتن و در مجالس وارد شدن ‘  زمینه ی رشد علمی و انسانی و اخلاقی را فراهم می آورد  و روح انسانی شما را به ظهور می رساند  ‘ یا اینکه زمینه ی شهوت رانی و هوسبازی و ظهور حیوانیت را آماده ساخته اید  ؟  

    آیا انسانیت و حقیقت شما در اندام بدنتان می باشد  ; اندامی که اگر حمامش نکنید بد بو می شود  ‘ آنگاه که پیر شدید ‘ تمام زیبایی و نمود آن از بین می رود و بعد از مرگ می پوسد و متلاشی می شود و منبع غذایی کرمها می گردد ؟ 

    آیا حقیقت انسانی شما در بعد حیوانی شماست  که با ظهور و فعال ساختن آن و جلب توجه دیگران به آن ‘ خود را دلخوش ساخته اید  و این کار تمام همت و تلاشتان شده است  ‘ گویا با فعلیت آن به حقیقت خویش رسیده اید ؟ 

      آیا حقیقت انسانی شما بعد حیوانی شماست که با آزادی جنسی اقناع می شوید ؟ آنانی که قبل از شما به این فرهنگ روی آوردند و بدان عمل کردند و قربانی آن شدند ‘ جز لذات و هوسرانیهای زو د گذر ‘ و به فساد کشاندن جوانان ‘ و آنان را مبتلا به زنای چشم کردن ‘ و به اشاعه ی فحشاء کمک نمودن  و استعمار و مزدوران آنان را خوشحال کردن چه نتیجه ای گرفتند ؟ و جز این که عظمت زن ایرانی  را به غرب فروختند  و اینها مصرف کننده ی کالاهای مبتذل آرایشی  آنان شدند  و جیب آنان را از سرمایه های مادی این مملکت پر ساختند  و سرمایه های معنوی را هم قربانی بی شرفیهای آنان کردند ؟  چه سودی بردند .


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 19215
زهرا یوسفوندمطالب مرتبط