پایگاه مقاومت بسیج حضرت معصومه (س)
 
پنجشنبه 02 اسفند 1397 -

رای به سایت :
43
محبوب
صفحه نخست ›› دین و اندیشه ›› حوزه 340 ریحانه النبی (س) ›› پایگاه مقاومت بسیج حضرت معصومه (س)
0
محبوب  
رای به خبر :
درگدشت حجت اسلام و المسلمین سید مهدی طباطبائی
درگدشت حجت اسلام و المسلمین سید مهدی طباطبائی

حجت الاسلام و المسلمین سیدمهدی طباطبایی، استاد اخلاق درگذشت
calendar
تاریخ : 1397/02/28 - 22:28

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج حضرت معصومه (س)  حوزه 340 ریحانه النبی (س)  ناحیه مقاومت بسیج مالک اشتر ،حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی طباطبایی استاد اخلاق که بارها برنامه های ایشان از صدا و سیما پخش می شدو لحن و گفتار زیبایی داشت متاسفانه روز گذشته و در اولین روز ماه مبارک رمضان به استاد اخلاق خودامام خمینی(ره) پیوست. روحش شاد و قرین رحمت الهی.

سیدمهدی طباطبایی

حجت الاسلام و المسلمین سیدمهدی طباطبایی، استاد اخلاق و عضو جامعه روحانیت مبارز درگذشت.حجت الاسلام طباطبایی که ۸۲ سال داشت، از قدیمی‌ترین شاگردان و یاران امام خمینی(ره) به شمار می‌رفت. او چندی پیش به دلیل عفونت و نارسایی ریه در بیمارستان بستری شده بود.

سیدمهدی طباطبایی درگذشت

او چندی پیش به دلیل کسالت راهی بیمارستان شده بود و اسفندماه گذشته به دنبال تشدید بیماری به بخش مراقبت های ویژه (ICU) منتقل شد.علت بیماری او، عفونت و نارسایی ریه عنوان شده بود.

حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی طباطبایی که ۸۲ سال داشت، از هم فکران و یاران سید نواب صفوی و گروه فداییان اسلام و از قدیمی‌ترین شاگردان و یاران امام خمینی به شمار می رفت.وی روحانی مجتهد،نمایندهٔ مجلس هفتم از تهران و نماینده سابق مشهد و خطیب و استاد مشهور اخلاق اسلامی بود.

مراسم تشییع پیکر استاد سید مهدی طباطبایی جمعه ساعت ۱۰ صبح از مسجد ایشان،مسجد موسی بن جعفر علیه السلام واقع در خیابان ۱۷ شهریور. خیابان آیت الله سعیدی(غیاثی).مسجد موسی بن جعفر علیه السلام برگزار گردید.

سپس در قم در جوار حرم حضرت معصومه (س) به خاک سپرده می شود .

شادی روح این عالم وارسته فاتحه و صلوات 

 

 


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 6612مطالب مرتبط