پایگاه مقاومت بسیج شهید دستغیب
 
جمعه 02 فروردين 1398 -

رای به سایت :
512
محبوب
صفحه نخست ›› علم و دانش ›› حوزه 337 علی اکبر (ع) ›› پایگاه مقاومت بسیج شهید دستغیب
2
محبوب  
رای به خبر :
برگزاری دوره آموزشی رایانه توسط پایگاه شهید دستغیب(ره)
دوره آموزشی رایانه

برگزاری دوره آموزشی رایانه توسط پایگاه شهید دستغیب(ره)

به همت معاونین سایبری و علمی پژوهشی پایگاه با هماهنگی های صورت گرفته با مهندس بسیجی برادر مجتبی صمدی کلاس های آموزش رایانه در دو روز هفته در پایگاه تشکیل می‌شود که این کلاس ها با استقبال خوبی رو به رو شده است.
calendar
تاریخ : 1396/08/21 - 11:15

به گزارش قسم از روابط عمومی پایگاه مقاومت بسیج شهید دستغیب  حوزه 337 علی اکبر (ع)  ناحیه مقاومت بسیج مالک اشتر ، به گزارش روابط عمومی پایگاه شهید دستغیب(ره) فرماندهی پایگاه برادر امیر آرمین راد از آغاز دوره های آموزشی رایانه که به همت معاونین سایبری و علمی پژوهشی پایگاه تدارک داده شده است خبر داد. این دوره آموزشی رایانه به صورت تخصصی برای بسیجیان عضو حلقه های صالحین در رده سنی جوانان برگزار خواهدشد. فرماندهی پایگاه شهید دستغیب(ره) در گفتگویی اعلام کرد امروزه همگان متفق القول هستند که فراگیری و استفاده عملی از کامپیوتر کاری اجتناب ناپذیر برای زندگی در دنیای فوق مدرن امروزی است و هرکس باید شناخت پایه ای از کامپیوتر و مصارف آن را داشته باشد که به آن سواد کامپیوتری گفته می‌شود. به همین منظور با هماهنگی های صورت گرفته با مهندس بسیجی برادر مجتبی صمدی مقرر شد طبق برنامه ریزی صورت گرفته کلاس هایی در دو روز، در طول هفته برای متقاضیان برگزار گردد تا دانش کامپیوتری بسیجیان ارتقا یابد. وی در ادامه افرود استقبال خوبی از این برنامه آموزشی شده است که ثبت نام بیش از ۵۰ نفر در مرحله اول آموزش، نشان دهنده این موضوع است. لازم به ذکر است اولین جلسه این دوره با موضوع شناخت سخت افزار در تاریخ ۹۶/۸/۲۰ برگزار شد.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 17852
عباس خداوردی


tags
   خبر قسم        عکس قسم        سایر محتوا قسم        پایگاه مقاومت بسیج شهید دستغیب        منطقه 15        محله قیامدشت        رایانه        سایبری        آموزش        علمی        دوره    

مطالب مرتبط